FVBUSICOULOUR 15
Ficha membro

 

 

 



WANG, SHOU-YANG

Departamento:
Universidade: Academy of Mathematics and Systems Science
Teléfono:
Correo electrónico: Este enderezo de correo-e está a ser protexido de programas autómatas de envío de correo non sedexado, precisas activar o JavaScript para velo
Páxina persoal:

PUBLICACIÓNS

Atopáronse 11 rexistros.

1) Coladas Uria, Luis; Meng, Xiaoge; Wang, Shou-Yang; Y. X. Zhao and Qiao, Han (2014). Characterizations of semi-prequasi-invexity Journal of Systems Science and Complexity Vol. 27, pp. 1008-1026 Google Scholar

2) Wang, M; Liu; Wang, Shou-Yang and Coladas Uria, Luis (2012). An Equilibrium Bid Markup Strategy International Journal of Information Processing and Management (IJIPM) Vol. 3, pp. 7-13 Google Scholar

3) Y. X. Zhao; Wang, Shou-Yang; Coladas Uria, Luis and Mishra, S.K. (2011). "A Derivative for Semi-preinvex Functions and its Applications in Semi-preinvex Programming". In: Topics in Nonconvex Optimization (pp. 79-86). Springer Google Scholar

4) Y. X. Zhao; Wang, Shou-Yang and Coladas Uria, Luis (2010). Characterizations of r-Convex Functions Journal of Optimization Theory and Applications Vol. 145, pp. 186-195 Google Scholar

5) Dong, H; Gong, X; Wang, Shou-Yang and Coladas Uria, Luis (2003). S-Strictly Quasi-Concave Vector Maximization Bulletin of the Australian Mathematical Society Vol. 67, pp. 429-443 Google Scholar

6) Yang, F; Wang, Shou-Yang; Yu, M and Coladas Uria, Luis (2003). L-Matrices and Solvability of Linear Complementarity Problems by a Linear Program TOP Vol. 11, pp. 95-107 Google Scholar

7) Coladas Uria, Luis; Wang, Shou-Yang and Zhu, Shu-Shang (2001). Two theorems on multilevel programming problems with dominated objective functions Applied Mathematics Letters Vol. 14, nº 8., pp. 927-932. Pergamon-Elsevier Science Ltd Google Scholar

8) Coladas Uria, Luis; Wang, Shou-Yang and Li, Zhongfei (1998). Super efficiency in vector optimization of set-valued maps Progress in Natural Science Vol. 8, nº 6, pp. 665-671. Elsevier Science Inc Google Scholar

9) Coladas Uria, Luis; Li, Zhongfei and Wang, Shou-Yang (1996). Two types of duality in multiobjective fractional programming Bulletin of the Australian Mathematical Society Vol. 54, nº 1, pp. 99-114. Australian Mathematics Publ Assoc Inc Google Scholar

10) Coladas Uria, Luis; Wang, Shou-Yang and Wang, Qian (1996). A stability theorem in nonlinear bilevel programming Qüestiió Vol. 20, nº 2, pp. 215-222. Institut d'Estadística de Catalunya Google Scholar

11) Coladas Uria, Luis; Li, Zhongfei and Wang, Shou-Yang (1994). Optimality conditions for multiobjective and nonsmooth minimisation in abstract spaces Bulletin of the Australian Mathematical Society Vol. 50, nº 2, pp. 205-218. Australian Mathematics Publ Assoc Inc Google Scholar

 
Voltar